ورق کامپوزیت تولید داخل

کامپوزیت تولید داخل :

پس از فراگیر شدن ورق های کامپوزیت و رونق بازار آن در داخل کشور کارخانجات داخلی نیز به تولید این محصول روی آوردند و هر کدام با برندی خاص محصول خود را به این بازار عرضه می نمایند.اما ذکر چند نکته در خصوص خرید ورق های کامپوزیت ضروری به نظر می رسد:

1-     ورق انتخاب شده حتماً دارای روکش PVDF باشد، زیرا متاسفانه ورق هایی با پوشش رنگ پلی استر که برای استفاده در داخل ساختمان تولید شده اند برای نما در حال فروش هستند و نتیجه استفاده از این ورق ها ترک خوردن رنگ ورق یا تغییر رنگ پس از مدتی می باشد.این امر باعث شده که به جای استفاده مناسب از این محصول بسیار پر کاربرد، شاهد نمای ساختمان هایی باشیم که خود جاذب گرد و غبار شده اند و به شدت تیره و کثیف به نظر می رسند.

2-     در صورت خرید ورق های ایرانی مطمئن شویم که برند مورد نظر خدمات پس از فروش را به درستی ارائه می دهد یا خیر؟ و آیا تا بحال سابقه طبله کردن در ورق ها را داشته است؟

3-     با توجه به متراژ مورد نیاز پروژه خود مارک ورق کامپوزیت که انتخاب می کنید دارای موجودی کافی در انبار می باشد یا خیر؟پشتوانه موجودی انبار چه برای ورق های کامپوزیت تولید داخل و چه برای ورق های نمای کامپوزیت وارداتی امری ضروری است که در صورت کسری ورق و نیاز به متراژ بیشتر به راحتی قابل تهیه باشد.

خواندن 1349 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 15 دی 1395 13:20

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image